Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier 2

  • Poziom głośności tylko 31 dB
  • Zdolność oczyszczania powietrza wynosi 335m3/h
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia 20 m2
  • Niska cena
  • Sterowanie przez telefon
Sprawdź cenę
Screenshot

Recenzja na temat oczyszczacza powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 to produkt chińskiej firmy Xiaomi, która proponuje swoim klientom elektronikę użytkową oraz smartfony. Oferowane przez markę oczyszczacze powietrza są jednymi z najpopularniejszych produktów tego typu na rynku Polskim. Dzieję się to głównie z głównie z bardzo dobrego stosunku jakoś/cena.

Filtry oczyszczacza

Xiaomi Mi Air Purifier 2 jest wyposażony w zintegrowany filtr, który składa się z filtra HEPA oraz filtra węglowego. Jest to taki sam filtr, jaki stosuje się w oczyszczaczu Xiaomi Air Purifier Pro, czyli bardzo solidny. Sprawia to, że doskonale eliminuje nie tylko duże zanieczyszczenia, takie jak kurz, czy sierść zwierząt, ale także te mniejsze, zapachy, pyłki roślin i wszelkie pyłki zawieszone między PM 2,5 i PM 10.
Po włączeniu urządzenia, proces oczyszczania powietrza obejmuje całe pomieszczenie. Producenci inspirowali się budową silników w samolotach, co sprawia, że oczyszczanie jest dokładnie rozplanowane i przy tym niezwykle skuteczne, ponieważ efektywność pracy sięga 500m3/h.

Tryb pracy urządzenia

Sterowanie urządzenia jest bardzo proste i intuicyjne. W większości przypadków wystarczy wybrać tryb automatyczny a urządzenie samo dostosuje intensywność oczyszczenia powietrza w naszym domu.

Dużym plusem urządzenia jest możliwość sterowania nim zdalnie z aplikacji Mi Home w telefonie. Dzięki temu oczyszczanie powietrza możemy rozpocząć, znajdując się poza domem. Aplikacja poinformuje nas również o konieczności wymiany filtrów w naszym oczyszczaczu.

Xiaomi Mi Air Purifier 2 posiada również tryb nocny. W tym trybie hałas jaki wytwarza urządzenie to 31 db (decybeli), czyli mniej więcej tyle co lodówka.

Specyfikacja techniczna

Xiaomi Mi Air Purifier 2
Maksymalna powierzchnia pomieszczenia20 m²
Moc4,8 W
Czujnik temperatury i wilgotnościtak
Poziom hałasu31-66 dB
Jonizacja powietrzabrak
Funkcja ozonowania powietrzabrak
Wymiary urządzenia24 x 24 x 52 cm
Waga4,8 kg

Podsumowanie

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią połączenie niewysokiej ceny z doskonałą jakością. Urządzenie jest dostosowane do niewielkich pomieszczeń, a dzięki dokładnie opracowanej technologii oczyszcza z jak największą starannością, dzięki czemu każdy może cieszyć się czystym powietrzem w zaciszu swojego domu.

Producent zadbał nie tylko o doskonałe działanie oczyszczacza powietrza, ale także o jego wygląd. Produkt nie straszy, jest estetyczny, biały, dzięki czemu można sprytnie go dopasować do urządzonego już wnętrza.

Opinie na temat Xiaomi Mi Air Purifier 2

Zapraszamy do dodawania swojej opinii na temat oczyszczacza powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 w komentarzu.