Maska antysmogowa

Dragon Sport

  • Przeznaczona dla aktywnych sportowo
  • Filtr N99
  • Producent: Dragon
  • Dostępne różne kolory
Sprawdź cenę
Screenshot
UWAGA!!! Maski antysmogowe dragon zostały zakwestionowane w testach. Prosimy o zapoznanie się z linkiem ze strony UOKIK prezentujący wyniki przeprowadzonej kontroli: https://www.uokik.gov.pl/download.php?plik=21087

Recenzja na temat maski Dragon Sport

Maska antysmogowa Dragon Sport to produkt przeznaczony przede wszystkim dla osób ceniących zdrowy i aktywny tryb życia. Maski tej marki wyróżnia specjalny Filtr N99 – chroni on z jednej strony przed zimnym, mroźnym powietrzem, a z drugiej przed przedostawaniem się szkodliwych zanieczyszczeń do płuc podczas aktywności na zewnątrz. Jest to szczególnie ważne w godzinach szczytu, w dużych miasta – wtedy poziom smogu (spaliny, kurz, szkodliwe pyłki. Maska jest bardzo wygodna w noszeniu – jest elastyczna, dopasowuje się idealnie do wielkości głowy oraz kształtów twarzy. Elastyczny zacisk nosowy i specjalny filtr N99 nie tylko gwarantuje ochronę przed zanieczyszczeniami, ale także poprawia jakość wdychanego powietrza.

Opinie na temat maski Dragon Sport

Maski Dragon Sport cieszą się ostatnio dużą popularnością. Jak to jednak w życiu bywa wszystko ma swoje plusy i minusy. Niestety główną wadą masek Dragon Sport jest nieprzyjemny zapach chemii. O ile funkcjonalność jest bez zarzutu, tak samo wykonanie może jednak wzbudzać duże wątpliwości. Wiele osób podkreśla, że po zakupie, po wyciągnięciu produktu z opakowania stajemy twarzą w twarz,a może lepsze i bardziej adekwatne do problemu byłoby tutaj stwierdzenie “nosem w nos” z niemiłym chemicznym zapachem. Mimo kilkudniowego użytkowania, chodzenia po dworze zapach wciąż się utrzymuje.

Nie wszystkie maski są również idealnie dopasowane do kształtu twarzy – dotyczy to przede wszystkim masek antysmogowych dla dzieci. Niektóre modele są po prostu niewygodne. Nie opłaca się kupować masek antysmogowych w ciemno – warto przymierzyć jedną, dwie, a nawet, trzy, sprawdzić jak trzyma się w ruchu.
Jeśli jesteś posiadaczem maski antysmogowej Dragon Sport, proszę podziel się z nami swoją opinią w komentarzu.