Maska antysmogowa

Dragon Casual

  • Filtr N99
  • Dostępne różne kolory
  • Spinana na haczyk z tyłu głowy
Sprawdź cenę
Screenshot

Recenzja na temat maski Dragon Casual

Przedstawiamy maskę antysmogową i antypyłową Dragon Casual, która chroni przed zanieczyszczeniami wielu polskich miast. Podstawowe atuty tego produktu to wielowarstwowe, wymienne filtry –
zapobiegają one przedostawaniu się zanieczyszczeń do płuc. Poprawiają też jakość wdychanego powietrza i chronią przed groźnymi następstwami życia w smogu.

Warto zwrócić uwagę na filtr N99 – to właśnie on pozwala na wychwycenie 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), kurzu, spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. Maska antysmogowa tej firmy to miły w dotyku delikatny materiał, który cechuje elastyczność oraz idealne dopasowanie do twarzy. Specjalny zacisk nosowy oraz mocne tasiemki i lamówki to gwarancja dobrego przepływu, zdrowego powietrza. Plastikowy, jednokierunkowy zaworek natomiast ułatwia odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem z maski. Maski antysmogowe Dragon Casual wyróżniają też walory estetyczne. Produkt dostępny jest w wielu wariantach graficznych i kolorystycznych.

Opinie na temat maski Dragon Casual

Klienci bardzo cenią maski antysmogowe tej marki – podkreślają przede wszystkim , że maska świetnie się trzyma, dobrze przylega do twarzy, ale przy tym jednocześnie nie uwiera. Maska przeszła przez wiele testów zarówno przez specjalistów, jak i samych użytkowników – to ich zdanie jest w końcu najważniejsze. To klient ma być w pełni usatysfakcjonowani.

Wszyscy klienci potwierdzają maska jest miękka,elastyczna, miła w dotyku, a przy tym doskonale się trzyma i nie uciska. Można śmiało powiedzieć, że jest ona w pierwszej trójce najlepszych produktów tego typu na rynku.

Jeśli jesteś posiadaczem maski antysmogowej Dragon Casual, proszę podziel się z nami swoją opinią w komentarzu.